سوال در موردر ذکر مجرب برای محفوظ بودن از مکر و حیله دشمنان و دفع شر دشمن

سلام و احترام خدمت شما

من ذکری مجرب یا راهکاری برای دور شدن از آدم های بد و منافق می خوام. فقط میان برامون پاپوش میدوزن و علیه مون شکایت میکنن البته به لطف توسل به امام زمان عج و خواندن سوره بقره تا حالا نتونستن موفق بشن. از یه طرف هم از خدا ممنونم که این آدم ها رو توی دنیا بهمون نشون داد تا دنیا بی ارزش جلوه کنه برامون ولی از یه طرف هم می خوام کسی نتونه با آبروی خانوادم بازی

کنه رنجش اونا آدم و نابود میکنه. خواهش میکنم اگر میشه همینجا راهنمایی بفرمایید که چگونه باید از این افراد فاصله گرفت و سرشون به کار خودشون گرم بشه آبروی ما در دستان اینا قرار نگیره. ممنونم.

+++

سلام و احترام خدمت شما:
1- اولا اسراتان را به هر کسی نگید با هر کسی معاشرت نکنید زود دوست نشیدتا مطمئن نشید اهل تقوا هست .
2- نعمتهایی که دارید و لطفهایی که خدا بهتون کرده را به افراد نگید خیلی ها همین که ببینندیه کسی ثروت یا نعمتی داره که اونها ندارند( ولو چیز کوچکی باشه از نظر شما )سعی میکنند بهش اسیب بزنند نگذارید حسادت افراد تحریک بشه.
 3- از دستورات معصومین صلوات الله علیهم استفاده کنید دعاهای دفع دشمن را بخونید خصوص حجابهای امامان در حاشیه مفاتیح خصوص حجاب امام صادق وامام کاظم بعداز هر نماز بخونید.
 4-صبح وشب تحصین کنید خصوص دعای امان از سوختن و هر بدی را بخونید همه خانواده
 5- دعای سمات را هرروز بخونید به نیت تعجیل در فرج امام زمان و انجا که نوشته نام دشمن را ببرید، اگر کسی در حال مشکل سازی و دشمنی کردن هست نام ببرید و اضافه کنید بعدش(و جمیع اعدائنا من الجن و الانس)  و اگر دشمنی نمیشناسید یا پنهانی اذیت میکنه  بگید(جمیع اعدائنا من الجن و الانس) تا دفع شر همه دشمنان خانواده بشه.
6- بعضی از فرازهای دعای سمات یا علقمه را در قنوت نمازها بعداز دعای( اللهم عجل لولیک الفرج) بخونید مثل این فراز( اللهم و مَن اَرادنا بسوءٍ فَاَرده )  قبل و بعد این دعاها صلوات بفرستید تا به برکت دعای تعجیل فرج دعای شما هم مستجاب بشه.
 7- انگشتر حدید صینی 7 جلال بدست کنیدبرای دفع دشمن خوب بشرطیکه طبق اداب و توسط ادم اهل نماز نوشته باشند با استخاره بخرید  8- حرز امام زین العابدین را بخونید در حاشیه مفاتیح هست اولش اینه : سَدَدت اَفواه الجن و الانس. تا زبان بدگویان و دشمنان بر شما بسته شودو نتوانند علیه شما حرفی بزنند.
 9- در تعقیبات مشترکه و ادعیه وقت طلوع و غروب افتاب دعاهایی که برای خیردنیا و اخرت و دفع شر دنیا و اخرت هست را بخونید در مفاتیح مثل این تعقیب مشترک بعد از هر نماز( اللهم انی اسئلک من کل خیر احاط به علمک و اعوذ بک من کل شر احاط به علمک) میتونیدتوی قنوت هم بخونید.از دعاهای هر روز هم دعای سبحان الله کما ینبغی الله.را بخونید برای حاجت و دفع دشمن  و غم خوبه.
  10 - هر روز مبلغی حتی اگر کم باشه صدقه بدید در حد توان.  نیت کنید 98% مبلغ برای سلامتی و دفع بلای غیبت امام زمان  و 1%برای دیگر سلامتی و دفع بلا ها و شر دشمنان از اعضای خانواده و 1% هم برای  خودت.
کپی و انتشار مطلب بدون ذکر منبع یا ادرس وبلاگ شرعا حرام است

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Dan مشاوره دنیای مجازی من ایران موزیک فرکتال باران ostad-sayadi-gilani سپر بلا (¯´Rikimaru`¯) پولدارشدن ویدیو های روز